Ústí nad Labem - kde že ty loňské sněhy jsou ?
(Autor: 16.1.2007, Jan Maxa)
Meteorologové konečně předvídají, že by na konci tohoto týdne mohl začít padat sníh. Pomalu již ani nevím jak něco takového vypadá a
tak abychom nebyli překvapeni až nám začne padat je tu malá vzpomínka na loňský rok. Kéž by i ten letošní aspoň částečně podobný byl.