Kliknutím okno zavřete
Ústí nad Labem - autobusové nádraží ....  ?!?!
(Autor: 2.3.2007, Jan Maxa)
Jaké služby může očekávat cestující od března 2007 na autobusovém nádraží v krajském městě Ústí nad Labem ? V pracovní den si může odskočit na toaletu, koupit ve stánku nějaké občerstvení, nebo tiskoviny. Od posledního únorového dne však na cestující čekala ještě jedna novinka a tou je ukončení prodeje místenek, které zde zajišťoval DPÚK a.s.. Okénka za prosklenými dveřmi tak již zůstávají stabilně zatemněné avšak pokud čekáte nějaké informace o náhradním způsobu zakoupení místenek máte smůlu. Kromě informace, že jsou prostory k pronajmutí zde dopravce nic cestujícím neoznámil. Místenky lze nově zakoupit v kanceláři společnosti ZDAR a.s., jenže ta sídlí v sousední budově z autobusového nádraží je tam vstup přes odstavnou plochu autobusů a na nádraží o tom není žádná informace. A smysl čekárny AN ? Ten nabírá nový význam. Pokud ji budete chtít použít na čekání, nebo se podívat na výběr jízdních řádů v informační vitríně musíte se smířit s tím, že jste ve společnosti nových uživatelů. I když zrovna budou spát i tak vám to nedá a budete neustále ve střehu, nebo nejlépe nepůjdete tam vůbec ...   vždyť vlastně ani není důvod tam jít.    
předchozí fotografie

následující fotografie